KIM JESTEŚMY?

 

 

793 441 411       kontakt@we-rent.pl

793 441 411     kontakt@we-rent.pl

OPINIE

 

NASZA MISJA

 

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom bezpiecznego wynajmu. Starannie dobieramy lokatorów, zapewniamy ciągłość finansową oraz regularnie odwiedzamy zarządzane nieruchomości. Wierzymy, że zapewnienie bezpieczeństwa to gwarancja sukcesu oraz zadowolenie klienta.

NASZE WARTOŚCI

 

Sukces naszej firmy to wartości, jakimi kierujemy się w naszej pracy. Fundamentem naszej kultury biznesu są: Uczciwość, Odpowiedzialność, Komunikatywność, Pasja, Zaangażowanie.

Jesteśmy firmą zarządzającą nieruchomościami na terenie Warszawy oraz okolic. Nasza codzienna praca koncentruje się wokół obsługi nieruchomości, którą pod zarządzanie powierza nam klient. Odpowiadamy za znalezienie najlepszego najemcy, podpisanie z nim umowy, a także za przekazanie mieszkania i sporządzanie raportów. Przez cały okres trwania umowy jesteśmy do dyspozycji zarówno naszych klientów - właścicieli jak i lokatorów. Reagujemy w potrzebie, zapewniamy pomoc fachowców oraz złotych rączek, rozliczamy liczniki, a przede wszystkim czuwamy nad kwestiami finansowymi. 

ZADZWOŃ lub NAPISZ

i umów się na spotkanie

506-064-360

ksiegowosc@we-rent.pl

KONTAKT

 

Jak powstał pomysł na WERENT? - pytanie do założyciela Michała Kopysia

 

Pomysł na WERENT narodził się kilka lat temu, zupełnie przypadkiem, tak jak zapewne powstaje każdy biznes - z potrzeby. Potrzeba ta nie wyszła z mojej inicjatywy, a sąsiada, którego rzadko widywałem.  Elegancki mężczyzna wynajmował obok mnie mieszkanie młodej osobie. Lokator często wyjeżdżał, zapominając o spisaniu liczników czy zakręceniu wody. Ów sąsiad, elegancki mężczyzna, który na co dzień mieszkał za granicą, poprosił mnie abym pomógł mu z jego mieszkaniem w codziennych bieżących sprawach związanych z lokalem. Tak to się właśnie zaczęło: od drobnej przysługi do rozwinięcia własnego biznesu.

firma
Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem Pana/i danych osobowych jest WERENT sp. z o. o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa na zasadach określonych Polityką prywatności.
Zaznacz zgodę
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Cenimy sobie bezpośredni kontakt z naszymi klientami

WE RENT

 

MY ZARZĄDZAMY

TY ZARABIASZ

NASZĄ PASJĄ JEST DBANIE O TWÓJ DOM

Sprawnie, szybko i skutecznie. Mega wygoda przy wynajmie na odległość. Każdy dodatkowy koszt jest oddzielnie uzgadniany. Polecam współpracę:)

Monika, 06.2019

Firma godna polecenia miła i fachowa obsluga zawsze do dyspozycji klientów gorąco polecam

Sebastian, 03.2019

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, miesiąc po zawarciu umowy mieszkanie zostało wynajęte,właściciele firmy służą pomocą we wszystkich bieżących sprawach,Zdecydowanie polecam!!!

Anna, 06.2019

Adres

 

ul. Świeradowska 47

02-662 Warszawa

 

NIP: 521-377-04-11

Kontakt

 

kontakt@we-rent.pl

 

793 441 411 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zarządzania najmem? Zostaw nam swój kontakt, oddzwonimy.

Copyright © 2020  WeRent | Zarządzanie Wynajmem Nieruchomości

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

 Zwiększymy Twój zysk z wynajmu, pozwalając Ci jednocześnie być spokojnym o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości.